Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Юридичний відділ

Юридичний відділ
Опис:

Адреса: 21100, Вінницька область, м. Козятин,

вул. Героїв Майдану, 24

каб.№ 10

тел. 2-21-46

E-mail: urist@komr.gov.ua

Начальник відділу:
Кукуруза Юрій Миколайович
Головний спеціаліст відділу:
Сушко Микола Степанович
Положення про відділ: 

Юридичний відділ є самостійним відділом і підпорядковується безпосередньо міському голові.
- Юридичний відділ організовує і бере участь у забезпеченні реалізації державної правової політики в міській раді, захисті законних інтересів територіальної громади міста.
- Забезпечує правильне застосування чинного законодавства міською радою та її виконавчими органами. Інформує міського голову про необхідність вжиття заходів по скасуванню рішень, розпоряджень, прийнятих з порушенням законодавства.
- Бере безпосередню участь в підготовці проектів рішень (розпоряджень, договорів, контрактів) розробці проектів нормативно-правових актів, що належать до компетенції міської ради, проводить експертизу таких актів, готує письмові висновки та зауваження.
- Юридичний відділ разом з іншими структурними підрозділами міської ради проводить роботу по перегляду регуляторних актів з метою приведення їх у відповідність із законодавством. Готує пропозиції щодо внесення до них змін та доповнень, чи визнання їх такими, що втратили чинність.
- Організовує облік і зберігання текстів нормативних актів з використанням сучасних технічних засобів, проводить інформаційну роботу, оперативно доводить до структурних підрозділів інформацію про зміни в законодавстві, дає працівникам міської ради консультації з правових питань.
- Сприяє правильному застосуванню в міській раді законодавства про працю, запобіганню безгосподарності, непродуктивним витратам бюджетних коштів, бере участь у проведенні аналізу причин їх виникнення і підготовці документів про відшкодування збитків.
- Бере участь у розгляді матеріалів за наслідками перевірок, ревізій, інвентаризацій, дає правові висновки за фактами виявлених правопорушень.
- Представляє в установленому законодавством порядку інтереси міської ради та її виконавчих органів в судових інстанціях усіх рівнів.
- Разом з відповідними підрозділами міської ради бере участь у підготовці заходів щодо зміцнення трудової дисципліни, забезпечення охорони праці, надає правову допомогу працівникам міської ради.
- Готує проекті рішень про оформлення права власності на житлові будинки з господарськими будівлями та спорудами. На підставі рішення виконкому видає свідоцтва про право власності.
- Надає безкоштовні юридичні консультації мешканцям міста.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України