Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Закон України «Про доступ до публічної інформації» (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2939-17) та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» (http://www.president.gov.ua/documents/13541.html) покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації виконавчим комітетом Козятинської міської ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) Ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) Опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) Підпис і дату.

 Для оформлення інформаційного запиту ви можете звернутися усно:
за (04342) 2-01-04

факс: (04342) 2-01-68;

електронною поштою: rada@komr.gov.ua

Письмово за адресою: 22100, м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 24, каб.№ 15 відділ у справах преси та інформації (на конверті вказувати "Публічна інформація");

Розпорядження міського голови та форма запиту знаходяться в доданих файлах