Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Виконавчими органами Козятинської міської ради оприлюднюются рішення, проекти рішень та розпорядження міського голови, які мають суспільно-резонансний характер для жителів Козятинської міської територіальної громади. Доступ до інших документів тимчасово обмежено у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України. Публічна інформація, згідно ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» стане знову відкритою після перемоги України над загарбниками. Довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!

Закон України «Про доступ до публічної інформації» (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2939-17) та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» (http://www.president.gov.ua/documents/13541.html) покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації виконавчим комітетом Козятинської міської ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) Ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) Опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) Підпис і дату.

 Для оформлення інформаційного запиту ви можете звернутися усно:
за (04342) 2-01-04

факс: (04342) 2-01-68;

електронною поштою: rada@komr.gov.ua

Письмово за адресою: 22100, м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 24, каб.№ 12 відділ з питань внутрішньої політики та звя'зків з громадськістю (на конверті вказувати "Публічна інформація");

Розпорядження міського голови та форма запиту знаходяться в доданих файлах

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України