Організаційний відділ

Організаційний відділ
Опис:

Керуючий справами виконкому-начальник організаційного відділу:

Заїчко Сергій Олександрович

 

Адреса: 22100, Вінницька область, м.Козятин, вул. Героїв Майдану, 24
Тел.: 2-02-04,

 

Начальник відділу:
Заїчко Сергій Олександрович
Головний спеціаліст відділу:
Кашперовецька Тетяна Антонівна
Структура відділу: 

Оргвідділом було підготовлено 15 засідань виконкому, на яких було розглянуто членами виконкому та прийнято 559 рішень. Ці рішення оргвідділом реєструвалися та своєчасно розсилались виконавцям, структурним підрозділам, установам і організаціям міста. Оформлялися протоколи засідань виконкому.

Працівниками організаційного відділу було зареєстровано 1116 розпоряджень міського голови. Ці розпорядження  своєчасно розсилались виконавцям, структурним підрозділам, установам і організаціям міста.

Також організаційним відділом надавалася технічна допомога у проведенні сесій міської ради.

Оргвідділ щомісяця узагальнював пропозиції структурних підрозділів міської ради в план основних заходів виконкому. Всі ці плани погоджувалися у секретаря ради, міського голови та розміщувалися на веб-сайті міської ради.
Оргвідділ надавав допомогу загальному відділу по контролю за виконанням розпоряджень та протокольних доручень обласної державної адміністрації. Щомісяця дані про стан виконання розпоряджень та протокольних доручень обласної державної адміністрації узагальнювалися, готувалися довідки, які надавалися щоквартально – міському голові. За період січень-грудень 2016 року із загальної кількості 278 інформацій направлено на ОДА вчасно всі 278.  

Працівники оргвідділу займалися організацією 21 загальноміських заходів:
- Дня Соборності України;
- Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;
- Дня Героїв Небесної Сотні;
- Міжнародного жіночого дня;
- Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення;

- Роковини чорнобильської трагедії;
- Дня Перемоги;
- Дня скорботи;
- Дня Конституції України,
- Дня медичного працівника;

- Дня міста Козятин;
- Дня незалежності України, оновлення матеріалів на міськрайонну Дошку пошани;
- Дня партизанської слави;

- Дня працівників освіти;

- Дня захисника України;

- - Всеукраїнськго дня працівників культури та аматорів народного мистецтва;
- Дня захисника України

- Дня залізничника;
- Дня визволення України,

- Дня ліквідатора
- Дня визволення Козятина та 14 професійних свят
Працівниками організаційного відділу готувалися рішення сесій міської ради, рішення виконкому, розпорядження міського голови в основному з організації роботи, відзначення громадян міста з професійними та ювілейними святами. Загалом їх було більше 87. Надавалися відповіді на звернення громадян, відповіді на листи ОДА, обласної Ради, інших органів виконавчої влади, місцевих підприємств, установ, організацій міста.
Протягом 2016 року оргвідділ займався організацією вітаннями листівками з нагоди Нового року, Міжнародного жіночого дня, Паски, Дня перемоги, Дня Конституції України, Дня незалежності України, з нагоди ювілеїв.

Кожен день, крім планових питань, ставилися та ставляться нові завдання оргвідділу міським головою, його заступниками, секретарем. Це розгляд звернень громадян, організація окремих нарад, комісій, заходів, виконання окремих доручень тощо. Їх виконання займав певний час, узгоджувалися певні позиції, готувалися відповідні документи.