Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Промисловий комплекс

 

 

Підприємства громади в галузевому розрізі:

ПАТ “Козятинський м’ясокомбінат”

Історія ПАТ «Козятинський м`ясокомбінат» нараховує 90 років. Підприємство засновано у 1927 році.

Маючи такий досвід роботи у виробництві ковбасних виробів, м’ясних напівфабрикатів, субпродуктів, консервів м’ясних, сучасне підприємство ПАТ “Козятинський м’ясокомбінат” є членом Клубу лідерів якості України, занесено у “Золоту Книгу Українського підприємництва” і в “Золотої Книгу ділової еліти України” та “Книгу кращих підприємств України”.

 Протягом багатьох років (починаючи з 2003 року) комбінат є основним постачальником яловичини для виробництва гамбургерів для мережі ресторанів Mc'Donalds, з 2006 року безперервно працює з таким торгівельними мережами як МЕТРО, БІЛЛА, АТБ Маркет та іншими. Продукція комбінату поставляється у всі області України. В 2014 році на підприємстві впроваджено та сертифіковане Систему екологічного менеджменту у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 14001:2004.

Основним акціонером Товариства є компанія «OSI International HoldingGmbH», Німеччина.     

Гарантія якості та безпеки продукції на підприємстві забезпечується впровадженою та сертифікованою системою безпечності харчових продуктів згідно вимог ISO 22000:2005. Щорічно підприємство проходить аудит міжнародної сертифікаційної організації EFSIS на відповідність виробництва вимогам міжнародного стандарту та отримує високі оцінки. Ефективний контроль над усіма етапами виробництва дозволяє здійснювати діюча на підприємстві система HACCP.

Використовується лише натуральна сировина власного походження, що вигідно виділяє продукцію даного підприємства від аналогічних продуктів інших виробників.

ПАТ “Козятинхліб”

Понад 80 років роботи основним видом діяльності підприємства є випуск хлібобулочних та кондитерських виробів.

У 1970 році було здійснено об’єднання хлібозаводу і райхарчопрому в Козятинський хлібозавод. У 1979 році здано в експлуатацію кондитерський і сухарний цехи, продукція яких знайшла свого споживача за межами України. У 1985 році котельні і пекарські печі переведено на опалення природним газом. У 1988 році Козятинський хлібозавод виборює першість серед споріднених підприємств України, в цей рік розпочато, а в 1993 закінчено будівництво нового хлібобулочного цеху, вмонтовані тунельні печі типу ПХС – 25. В 2001 році досягнуті значні виробничі показники, широкий асортимент хлібобулочних виробів дозволив колективу вибороти першість у республіканському змаганні в хлібобулочній галузі України та отримати Диплом в номінації розвитку.

В 1996 році державне виробничо-торгівельне підприємство „Козятинхліб” шляхом акціонування формується у відкрите акціонерне товариство „Козятинхліб”, набуває колективної власності, а з 2012 року - ПАТ «Козятинхліб»

ПАТ "Козятинхліб" інтенсивно збільшує виробничі потужності. Введено в дію дві нові лінії для випічки хлібобулочних виробів на базі печей ПГТ-36, реконструкції печі ПХС-25, монтаж дозаторів рідких компонентів, реконструкція холодильного обладнання в травні 2014 року запущена у виробництво нова хлібопекарна піч «Мусон-ротор», що дає можливість нарощувати обсяги виробництва та розширювати асортимент та якість продукції.

Підприємство випікає 48 найменувань хлібобулочних виробів та 39 кондитерських, які пройшли державну атестацію і підтверджені сертифікатами.

Завод постачає свою продукцію в 14  районів трьох областей (Вінницька, Житомирська, Київська). Підприємство завжди бере участь у виставках та дегустаціях регіонального та державного рівня. Його продукція ввійшла в Книгу Рекордів України у 2014 році (калита – кругла пшенична паляниця довжиною 1м 28 см, шириною 1 м 1 см, вагою 310 кг).

ТОВ «СОКА Україна»

Підприємство ТОВ «СОКА Україна» входить до французької групи  СОКА (SOKA S.A.R.L). Підприємство здійснює діяльність з червня 2014 року.

Види продукції:

  1. Каолін збагачений для виробництва сантехкераміки – на основі використання каолінової сировини із Жежелівського родовища у Вінницькій області і Вербовського родовища у Первомайському районі Миколаївської області;
  2. Екстра білі сорти для столової кераміки;
  3. Каолін для скловолокна і після мікронізації – для наповнювачів.

Основні ринки реалізації збагаченого каоліну виробництва ТОВ «СОКА Україна» після запуску заводу – активні і динамічні ринки України,  Білорусії, Польщі, Румунії, Болгарії, Туреччини, Єгипту та Італії.

Експортно-орієнтоване підприємство, 80% продукції якого реалізується і буде реалізовуватися на експорт, що є джерелом надходжень в іноземній твердій валюті для покращення показників торгівельного платіжного балансу України

ТОВ «Елеваторна компанія Кусто Агро»

 У червні 2012 року було введено в експлуатацію  сучасний елеватор розташованих у м. Козятин (40 тис. т. зберігання).

До основних послуг, які надаються елеваторами відносять приймання зернової продукції, доставленої автотранспортом та залізничним транспортом, сушка зернових та олійних культур, доробка продукції, зберігання, відвантаження зернових та олійних культур, експедиторські послуги, послуги оренди основних засобів.

Козятинський структурний підрозділ компанії «Кусто Агро» - це сучасне підприємство розраховане на одночасне зберігання 40 тисяч тон різноманітної зернової продукції, яка надходить із ланів не лише Козятинського району, а від сільгоспвиробників Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

Справжньою гордістю підприємства є її лабораторія, укомплектована самим сучасним обладнанням. Обладнання дає можливість дотримуватись всіх без виключення стандартів контролю, які вимагаються не лише вітчизняними нормативними документами, але й застосовуються у світовій практиці.

ТОВ ВТК “Круп”яний дім”

Спеціалізація: оброблення деревини та виробництво виробів з деревини.

УГТОВ “Чарте”

Спеціалізація: виробництво мінеральних вод та прохолодних напоїв, виробництво хлібобулочних виробів.

КП Чисте місто

Спеціалізація: організація найбільш якісної системи чистки,збору і вивезення безпечних відходів з місць накопичення та їх доставка на місце переробки, захоронення.

КМП побутового обслуговування населення „Силует”

Спеціалізація: побутові послуги.

ПП «V елемент»

Спеціалізація: надання  медичних послуг.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України