Конкурс міні - проєктів

Конкурсний комітет з розгляду міні-проєктів «Я зможу, тому що я хочу» Козятинської міської територіальної громади оголошує конкурс у 2021 році

Відповідно до рішення Конкурсного комітету з розгляду міні-проєктів   від 01 червня 2021 року № 1 оголошується початок конкурсу міні-проєктів «Я зможу, тому що я хочу» (далі – Конкурс).

До участі в Конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації, об’єднання громадян,  окремі громадяни (приватні особи), яким виповнилось 18 років, що зареєстровані та проживають на території населених пунктів Козятинської міської територіальної громади.

Максимальний розмір гранту до 45,0 тис. грн. на один проєкт.

Проєкти виконуватимуться на умовах обов’язкового співфінансування. Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 10% від запитуваної суми гранту.

Мета Конкурсу – сприяння територіальній громаді у розв’язанні  місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громади.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

- Освіта та спорт;

- Культура;

- Збереження культурних традицій;

- Патріотичне виховання;

- Охорона здоров’я;

- Молодіжне дозвілля та дитяче виховання;

- Благоустрій території громади;

- Освітлення вулиць;

- Енергозберігаючі заходи.

Строк реалізації міні-проєктів – до 01 грудня 2021 року.

Останній термін подання міні-проєктів – 01.07.2021 року до 15:00.

Контактна інформація Конкурсного комітету з розгляду міні-проєктів:

Адреса – вул. Грушевського, 23, кабінет фінансового управління; телефон 2-19-12.

E-mail: feu@komr.gov.ua.

Міні-проєкти подаються в друкованому виді на окремих аркушах та електронному виді (Проєктна заявка у форматі Microsoft Word тип файлу DOC, фотографії, малюнки, макети у форматі JPG) за формами встановленого зразка, затвердженими рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта. (Проєктна заявка у причіпному файлі)

Міні-проєкти приймаються щоденно, крім суботи,  неділі та святкових днів, з 09:00 до 16:00, у п`ятницю – до 15:00 за адресою:

вул. Грушевського, 23, кабінет фінансового управління; телефон 2-19-12