![Флешмоб «Два рідних серцю кольори» до дня Державного Прапора України Флешмоб «Два рідних серцю кольори» до дня Державного Прапора України](https://komr.gov.ua/sites/default/files/styles/r666/public/547.jpg?itok=oL9AD-1J&v=1692800167)
Не виводити дату публікації:
Не виводити дату публікації
Facebook
Twitter
Google+
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань гіперпосилань) на офіційний сайт Козятинської міської ради www.komr.gov.ua. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.
Поштова адреса: вул. Героїв Майдану, 24, м. Козятин, Вінницька область, 22100