Рішення про тарифи на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Козятин

Рішення про тарифи на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Козятин

КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

30.10.2014 № 322

Про тарифи на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Козятин

Відповідно до ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 20.05.1997 року №280/97 – ВР, ст. 10, 35 Закону України “Про автомобільний транспорт” від 23.02.2006 року №3492-ІV, Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» , розглянувши заяви приватних підприємців-перевізників міських автобусних маршрутів та враховуючи зростання цін на паливо-мастильні матеріали, виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
1.Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті для автобусів, які працюють у режимі «маршрутне таксі» у розмірі 3 (три) грн.. 00 коп.. за 1 поїздку з 1 листопада 2014 року (згідно з додатком).
2.Затвердити Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта .
3.Затвердити звіт про відстеження результативності регуляторного акта .
4.Розробнику регуляторного акта - управлінню ЖКГ забезпечити здійснення базового, повторного та періодичного відстежень результативності регуляторного акта.
5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 29.05.2014р. № 120 „Про погодження тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Козятин».
6. Відділу внутрішньої політики забезпечити оприлюднення зазначеного рішення в ЗМІ та на офіційній веб-сторінці міської ради .

7. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства Марченко К. В.

Міський голова О.Гвелесіані