Інформаційне повідомлення "Про затвердження Положення про відділ Центр надання адміністративних послуг у місті Козятині".

Інформаційне повідомлення "Про затвердження Положення про відділ Центр надання адміністративних послуг у місті Козятині".

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Закону України «Про адміністративні послуги», згідно Плану діяльності міської ради на 2013 рік з доповненнями, відділ економіки фінансово-економічного управління оприлюднює та подає на розгляд сесії Козятинської міської ради проект регуляторного акта – рішення сесії «Про затвердження Положення про відділ Центр надання адміністративних послуг у місті Козятині » (ініціатор та розробник проекту начальник відділу економіки Малащук О.П.) та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта, звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта.
Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення Проекту рішення,аналізу регуляторного впливу, звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта на офіційному сайті Козятинської міської ради www.komr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до даного проекту просимо надсилати до 22.11.2013р. ініціа-тору та розробнику цього проекту – начальнику відділу економіки ФЕУ за адресою: м. Козятин, в. Грушевського-23, к.№ 9, тел.2-10-90 або на електронну адресу ueco@komr.gov.ua

Начальник відділу економіки ФЕУ О.Малащук

Оприлюднено на офіційному сайті міської ради в розділі «Регуляторна політика» 21.10.2013р.