Новини

Всього переглядів: 20

Днями по заяві керівника  ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат»  на вулиці Зелена працювала комісія  стосовно  обстеження дерев  біля огорожі вказаного підприємства. 

Управлінням ЖКГ було надіслано лист у Вінницьку державну екологічну інспекцію  з проханням надати  спеціаліста до складу комісії.  По даному питанню в комісії працювали  спеціалісти управління ЖКГ, відділу державного архітектурно-будівельного контролю,  Козятинської  дільниці АТ «Вінницягаз», депутат  Козятинської міської ради, голова квартального комітету та представники ПрАТ  «Козятинський м’ясокомбінат». 

Свідками роботи комісії були мешканці приватного сектора вул.Зелена. У роботі використовувалось спеціальне обладнання для визначення місця знаходження труби. Встановлено, що дерева (4 шт.) ростуть в охоронній зоні   газопроводу.  Згідно «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах” затверджених Постановою Кабінету Міністрів України  №1045 від 01.08.2006 року та п.1.12 «Правил безпеки систем газопостачання», п.7.14 ДБН В.2.5-20:2018 «Газопостачання» дерева , що були обстежені  підлягають видаленню.

Складено акт обстеження зелених насаджень, який разом з фотоматеріалами буде  представлено  на  засідання виконавчого комітету міської ради. Дозвіл на видалення дерев надає виконавчий комітет міської ради. Всі документи стосовно обстеження дерев будуть надані  Вінницькій  державній екологічній інспекції. До речі, дерева на вул. Зелена насаджені мешканцями без узгодження та  дозволу  управління ЖКГ  і сталося  це  на самому газопроводі, що може призвести до аварійної небезпечної ситуації.

Земельні спори: дерева на межі: хто правий
Земельні спори: дерева на межі: хто правий
Земельні спори: дерева на межі: хто правий
Земельні спори: дерева на межі: хто правий