Новини

Всього переглядів: 9

У зв’язку з початком осінньої пори,завершенням  городніх робіт  чимало жителі  приватного сектору почали спалювати суху рослинність та  побутове сміття.

До управління житлово-комунального господарства на «гарячий « телефон надходять скарги від мешканців міста  на задимленість повітря, особливо у вечірній час.
Згідно чинного законодавства , Правил  благоустрою та утримання територій м. Козятина  п.4.25.5. забороняється « Розпалювати багаття, спалювати сміття і листя, відходи виробництва, тарою на територіях підприємств, організацій, установ, спортивних спорудах вулицях і тротуарах, скверах, на своїх прилеглих територіях ».

У випадку ігнорування даних пропозицій порушники  будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою та утримання територій міста Козятина.

Стаття 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.).З 18 вересня 2018 року починається місячник з благоустрою міста . Активно проводяться рейди по вулицям міста.

Якщо Ви стали свідком розпалювання  багаття,задимленості території , просимо Вас  зробити  дзвінок на телефон  управління ЖКГ  2-29-07 та фотоматеріали.