Новини

Всього переглядів: 10

У Львові анонсували всеукраїнський проєкт WOW-громади. В межах проєкту, впродовж листопада-грудня, відбудуться три резиденції ідей для громад «Комунікація. Бо без неї ніяк», «Бізнес.Інвестиції.Міжнародна співпраця», «Медицина в громаді». 

Резиденції ідей – для тих, хто відчуває потребу підвести голову і роздивитись навколо, надихнутись досвідом колег з інших міст і подумати про власні сміливі перспективи. Кожна з них - це два дні воркшопів, тренінгів, виїздів на локації для фахівців органів місцевого самоврядування. 

Проєкт реалізує Львівська комунальна установа Інститут міста, Громадська організація «Інститут просвіти» за підтримки Представництва Фонду Ганнса Зайделя в Україні. 

Це майданчик для діалогу між громадами та обміну найкращим досвідом. До прикладу, резиденція «Медицина у громаді»: лікарня швидкої медичної допомоги у Львові за останні роки стала лікарнею, яка розвивається стрімкими темпами — тут проводять надскладні операції, зокрема, трансплантації органів. Як це вдається команді лікарні? Про відкриття нових сучасних відділень, оптимізацію ресурсів, як лікарня залучає найкращих лікарів та інтернів, - протягом 2 днів топ-менеджмент лікарні ділитиметься управлінським досвідом. Резиденція буде корисна для керівників та керівниць управлінь охорони здоров’я та лікарень. 

Резиденція про комунікації дасть відповіді на питання, як зробити комунікацію влади з громадою максимально ефективною з обох сторін. Побудова комунікаційних кампаній, співпраця з медіа, робота в соціальних мережах, пряма комунікація з мешканцями, співпраця з об'єднаннями людей — усі інструменти працюють. Але як? 

Щоб дізнатись більше і взяти участь у наших резиденціях переходьте за посиланням – wow-hromady.in.ua.