Новини

Всього переглядів: 9

ℹ️До уваги випускників 11-х класів. З 1 січня  по 1 червня 2024 року проводиться вступна кампанія!!!

 👉Перший відділ (м. Козятин) Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір юнаків та дівчат віком від 17 до 30 років кандидатами для вступу в 2024 році у вищі військові навчальні заклади за різними кваліфікаційними напрямками.
 
👨‍🎓У всіх військових навчальних закладах навчання проводиться на безкоштовній основі за державним замовленням. Курсанти навчальних закладів на період навчання перебувають на повному державному забезпеченні (забезпечуються безоплатним проживанням у гуртожитку, трьохразове харчуванням, формою та отримують стипендію, 100% працевлаштування після закінчення навчання).

👍Після закінчення навчального закладу випускники отримують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» за відповідною спеціальністю та первинне офіцерське звання «Лейтенант». Строк навчання - 5️⃣ років.
 
☝️Кандидатами для зарахування є громадяни України, які мають документи державного зразка про повну загальну середню освіту, а саме:

✅особи віком від 17 до 30 років, а також ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання;
✅військовослужбовці та військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, віком до 23 років;
✅кандидати повинні бути придатні до служби за станом здоров'я;
✅особи, які мають достатній рівень фізичної підготовки;
✅особи у яких відсутня судимість.

 🤝Бажаючим вступати до ВВНЗ та ознаймитися з умовами вступу, а також порядком оформлення документів звертатися до РТЦК та СП (Ільчук І.Л.)
🏢за адресою: вул. Незалежності - 35,
☎️тел. 2-24-20

Вищі військові навчальні заклади запрошують на навчання