Новини

Всього переглядів: 20

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери – свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. До чисельності таких працівників належать і колектив Козятинського міського територіального центру соціального обслуговування на чолі з досвідченим директором Ольгою Дацюк. Адже кожний працівник усвідомлює, що його обов’язком та справою життя є піклування про тих,  хто цього потребує.

Тисячі людей відчувають їх турботу, увагу і доброзичливість, бо вони щодня допомагають їм долати нелегкі життєві обставини. До таких людей висуваються дуже високі вимоги, і в чому б не полягала їх робота, основною метою їх діяльності є допомога людям, а головна якість - гуманність.

Ось уже 17 років міський територіальний центр через свої відділення надає різноманітні послуги.

 Зокрема працівниками:

- відділенням соціальної допомоги вдома надається більше 25 видів різних життєво - необхідних послуг в домашніх умовах 326 особам;

- відділенням  денного перебування  надає послуги соціальної адаптації понад 400 особам;

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги отримали соціально-економічні послуги понад 1450 осіб;

Для людей похилого віку, які не змогли здолати проблеми одинокої старості, функціонує відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, де знаходиться проживає 31 особа. В ньому працюють чуйні, дбайливі працівники, які намагаються наблизити умови перебування підопічних максимально до домашніх, надати підопічним всебічну допомогу, якої вони потребують.

В територіальному центрі функціонує Університет третього віку, в якому  організовано факультети:  «Комп’ютерний», «Мистецький», «За здоровий спосіб життя» та інші.

Колектив  Козятинського міського територіального центру соціального обслуговування  докладає всіх зусиль, щоб жителі міста обласного значення отримували якісні соціальні послуги.