Новини

Всього переглядів: 35

З нагоди святкування Дня 8 Березня та з метою задоволення потреб населення квітами в святкові дні, з 6 до 8 березня у Козятині буде організовано торгівлю квітами та квітковою продукцією уздовж тротуарів від перехрестя вулиць Січових Стрільців - Грушевського до перехрестя вулиць Склярова – Грушевського, на  ринку ТОВ «Хлібодар» по вул. Грушевського,  СТ «Козятинський ринок» по пров. Наумова, торгівельному майданчику по вул. 8-ма Гвардійській.

Таке компромісне рішення прийняли члени виконавчого комітету під час чергового засідання. Слід наголосити, що це не дозвіл на постійну торгівлю, а лише на час проведення ярмарку з нагоди свята. Починаючи з 9 березня, торгівля  квітами, сувенірною продукцією в невизначених для цього місцях в місті Козятина – заборонена.

Нагадаємо, що міською радою прийняте рішення про заборону стихійної торгівлі: торгівлю з рук, на тротуарах, у дворах, на узбіччі доріг та інших невстановлених для цього місцях без відповідного дозволу на розміщення об'єкта торгівлі  та дозвільних документів про якість  і безпеку товарів, що виставлені на продаж з 1 жовтня 2017 року (паралельно нагадаємо, що з 2006 року діє рішення сесії про заборону стихійної торгівлі).

У відповідності до Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 160  передбачено штраф від 1 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян  із конфіскацією предметів торгівлі чи без такої та згідно  ст. 152 накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.