З отриманням нового виду економічної діяльності (КВЕД 85.59) Центр здійснює надання послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників через короткотривалі форми навчання (семінари, вебінари, тренінги, майстер-класи тощо).
Упродовж жовтня більше 100 педагогів громади вже мали можливість опанувати нові компетентності з різних напрямків. Були проведені ряд семінарів та тренінгів: «Організація інклюзивного освітнього середовища в закладі дошкільної освіти та надання підтримки в освітньому процесі здобувачам освіти з особливими освітніми потребами» (консультант Рачова Н.М.), «Портфоліо педагога Нової української школи» (консультант Терпило Н.І.), «Впровадження технології компетентнісно-орієнтованого навчання на уроках предметів природничого циклу» (консультант Боднар Т.М.), «Репродуктивне здоров'я та відповідальна поведінка учнівської молоді» (психолог Курочкіна К.С.), «Реалізація компетентнісного підходу на уроках. Від теорії до практики» (консультант Барська О.В.).
У листопаді заплановано проведення семінару «Удосконалення професійних мовних компетентностей через ознайомлення зі змінами в українському правописі 2019 року» (консультант Шеремет С.В.) та тренінгу «Базові навички медіації» (консультант Ясінська М.О.).
За результатами проведених заходів усі учасники отримали сертифікати затвердженого зразка, які за рішенням педагогічних рад закладів освіти можуть бути зараховані до загальної кількості годин підвищення кваліфікації педагогів. Педагогічні ради, у свою чергу, мають можливість перевірити достовірність виданих сертифікатів у загальному реєстрі, який розміщений на сайті Центру.