Новини

Всього переглядів: 34

Тривають позапланові перевірки відповідно доручення Прем’єр-Міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19 та вказівки ДСНС України від України від 11.12.2019 № 02-17767/261.

Так, 11 лютого Козятинські рятувальники перевірили відокремленний підрозділ вокзал станції Козятин АТ "Українська залізниця". Під час огляду даного закладу працівники служби порятунку особливу увагу звертали на забезпечення та утримання засобів протипожежного захисту, вогнегасників, належне утримання шляхів евакуації, а також електробезпеку. Детально зупинилися й на основних правилах пожежної безпеки, яких варто дотримуватися працівникам під час роботи, аби уникнути загорання. Рятувальники закликали керівництво та працівників слідкувати за станом та справністю електромереж, уникати їхнього перевантаження та не вмикати одночасно побутові електроспоживачі великої потужності, а у разі виходу з приміщень не залишати їх увімкненими.

На завершення перевірки фахівці провели бесіду з правил протипожежної безпеки та вручили керівництву та працівникам установ листівки-пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки.

 

Рятувальники продовжують перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей
Рятувальники продовжують перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей