Новини

Всього переглядів: 29

Нагадуємо, що триває деклараційна кампанія 2018 року, яка стартувала 1 січня. Отже, в обов’язковому порядку податкову декларацію за 2017 рік мають подати особи, які звітного року отримували доходи 

- від підприємницької діяльності;

- від провадження незалежної професійної діяльності;

- від особи, яка не є податковим агентом – тобто від інших фізичних осіб – резидентів або нерезидентів;

- які згідно норм Податкового кодексу не підлягають оподаткуванню при виплаті;

- від операцій з інвестиційними активами;

- іноземні доходи;

- та інші доходи, декларування яких передбачено чинним законодавством. 

Про нюанси заповнення та подання електронних декларацій у 2017 році відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» працівникам міської ради та її структурних підрозділів неодноразово розповідали на тематичних семінарах - нарадах.

Особи, які складатимуть декларацію про майновий стан і доходи, застосовують нову форму, яку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556.

До 1 травня подають декларацію про майновий стан і доходи громадяни, які зобов’язані декларувати доходи та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність. 

Останнє оголошення – для державних службовців, які зобов’язані до 1 квітня подати електронну декларацію на сайті НАЗК. Довідку про доходи, необхідну для заповнення такої декларації можна отримати через Електронний кабінет платника. Для цього потрібно мати електронний цифровий підпис для фізичної особи і зайшовши в Електронний кабінет, направити відповідний запит. Деталі щодо отримання відомостей про доходи можна дізнатися на офіційному веб-порталі ДФС України у рубриці «Фізичним особам»