Новини

Всього переглядів: 35

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочався з 1 січня 2018 року, в приміщенні адмінбудівлі відбулася робоча нарада за участю керівництва міської ради, начальників структурних підрозділів органу місцевого самоврядування, директорів комунальних підприємств.

Електронне декларування та особливості заповнення декларацій – одне із питань порядку денного, з основними аспектами якого присутніх ознайомила начальник відділу по роботі із персоналом, взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Альона Домбровська. Вона озвучила рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні.

- Спершу потрібно перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - зауважила Альона Миколаївна. Та звернула увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені.ru обмежений. У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

Виступаюча  наголосила, що якщо при накладанні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ЕЦП. Виконавши запропоновані дії, завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

Насамкінець посадовиця  нагадала, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» можна ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром. У разі виникнення проблем технічного характеру - звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua.

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні додаються.

 

 

Працівникам міськради розповіли як заповнювати е-декларації
Працівникам міськради розповіли як заповнювати е-декларації
Працівникам міськради розповіли як заповнювати е-декларації
Працівникам міськради розповіли як заповнювати е-декларації