Сьогодні на Вінниччині очікуються грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпеки, жовтий)
Будьте обережними! Тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередач, старих дерев, — радять у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань гіперпосилань) на офіційний сайт Козятинської міської ради www.komr.gov.ua. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.
Поштова адреса: вул. Героїв Майдану, 24, м. Козятин, Вінницька область, 22100