Новини

Всього переглядів: 53

Сьогодні у Козятині, щоб отримати дозвіл, довідку чи погодження не потрібно витрачати час у чергах під кабінетами, а все можна зробити в Центрі надання адмінпослуг, діяльність якого спрямована на забезпечення прозорості та відкритості надання адмінпослуг та дозвільних процедур, розгляду звернень.

В Центрі створені доступні та зручні умови для обслуговування громадян, привітний персонал, зручний графік роботи без перерв і неприйомних годин. Кількість необхідних фахівців дозволяють якомога швидше допомогти і вирішити ті питання, з якими звернулися відвудувачі.

Наразі перелік послуг ЦНАПу нараховує 304 послуги. За 2017 рік через ЦНАП було надано 39 186 послуг.

Як розповіла директор підрозділу Валентина Дулецька, в середньому за місяць надається близько 3 000 послуг і 5-6 тисяч консультацій. За 2017 рік через ЦНАП до місцевого бюджету надійшло 558 680 грн.

З метою покращення обслуговування громадян та спрощення надання адміністративних послуг, що віднесені до компетенції Регіональних сервісних центрів МВС між Козятинською міською радою та Регіональним сервісним центром МВС в Вінницькій області підписано договір про співпрацю.

Відтепер до переліку існуючих додаються:

- Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій, мототранспорту, причепів, мопедів, зняття з обліку;

- Обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами.

- Видача міжнародного посвідчення водія на право керування транспортними засобами.

- Видача довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості, її зняття, погашення.

Оформити договір про надання послуг з вивезення побутових відходів з КП «Чисте місто» також можна в місцевому ЦНАПі.

В підрозіділ створені доступні та зручні умови для обслуговування громадян, привітний персонал, зручний графік роботи без перерв і неприйомних годин. Кількість необхідних фахівців дозволяють якомога швидше допомогти і вирішити ті питання, з якими звернулися відвідувачі.

Керівництво міської ради докладає максимум зусиль і фінансового сприяння для поліпшення умов праці та прийому громадян у Центрі надання адміністративних послуг. Громадяни стверджують, що кожного разу неозброєним оком помітні позитивні зміни, що відбуваються в місцевому Центрі. А й справді, на даний час проведено ремонт зони очікування, ремонт частини відкритої зони та входу в приміщення ЦНАП, в зоні очікування, в закритій зоні замінено систему опалення, придбано та встановлено камери відеонагляду з онлайн-трансляцією, придбано автоматизоване робоче місце адміністратора, проведено ремонт відкритої зони.

На зазначені покращення з місцевого бюджету в 2017 рік виділено та освоєно більше 1 млн.грн.