Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 5
Обережно, шахраї❗️ Попередження від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Обережно, шахраї! Попередження від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Координаційний штаб застерігає: шахраї почали звертатися до родин військовополонених та зниклих безвісти від імені відомих осіб. Прикриваючись чужими іменами, злочинці обіцяють “посприяти у звільненні з полону”, “внести у списки на обмін” тощо за винагороду.

Наголошуємо, що єдиним уповноваженим органом, який веде переговорні процеси та займається питаннями визволення з російської неволі наших військових та цивільних осіб, є Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Жодні громадські організації, приватні особи, журналісти, блогери, в тому числі ті, які беруть інтерв’ю у російських військовополонених, не мають стосунку ані до переговорного процесу, ні до повернення українців з російського полону.

Також зауважимо, що за домовленістю з Координаційним штабом ані самі журналісти, ані члени їхніх команд ніколи не пишуть першими своїм глядачам, читачам чи слухачам і, тим паче, не пропонують послуги з повернення людей з полону.

У випадку, якщо з подібними пропозиціями до вас зверталися або звертаються люди, які відрекомендовуються журналістами, блогерами або членами їхніх команд – негайно повідомте про це Координаційний штаб та правоохоронні органи. Не надавайте жодної приватної та конфіденційної інформації про себе чи близьку вам людину, яка перебуває в полоні або зникла безвісти.

Координаційний штаб закликає бути обачними, дотримуватись інформаційної гігієни і не розголошувати невідомим особам інформацію, яка може зашкодити полоненому, цивільному чи зниклій безвісти людині.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України