Новини

Всього переглядів: 4
Козятинський мер Олександр Пузир здав кров і закликав городян взяти участь у Дні донора


Сьогодні, 14 червня, у Козятині на базі відділення трансфузіології (станції переливання крові) пройшла акція добровільного пожертвування донорської крові, де кожен бажаючий мав змогу здати кров і дати шанс на життя людям, які потребують переливання. Акція викликана тим, що донорської крові гостро не вистачає.
Міський голова Олександр Пузир особистим прикладом закликав городян здати кров.
Разом з мером кров здавали заступники міського голови Віталій Вечера, Євген Малащук та головний спеціаліст відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Тарас Луков.

«Кожну секунду в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові по різним життєвим показаннями. Тому Всесвітній день донора спрямований на спонукання людей усього світу допомагати один одному в найважчий період життя», – зазначив завідувач відділення трансфузіології Петро Ковальчук під час проведення заходу.
Довідково. У травні 2005 року, в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові та постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. Саме в цей день 1868 року австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини.