Новини

Всього переглядів: 29

Батьківська спільнота козятинської міської школи №2 завжди активно бере участь у житті освітнього закладу, стаючи співорганізаторами, а часто й ініціаторами цікавих і корисних заходів. На особливому контролі - організація харчування учасників освітнього процесу, надзвичайно важлива і болюча для нашого закладу тема, тим більше в період поширення коронавірусної хвороби.

В освітньому закладі створена і працює рада з контролю харчування, до якої входять працівники школи і представники загальношкільного батьківського комітету. Так, 18 лютого відбулася робоча зустріч ради з метою моніторингу якості харчування та дотримання санітарно-епідеміологічних вимог. Активні представники батьківської спільноти на чолі з головою загальношкільного батьківського комітету Оленою Демчук відвідали роздатковий пункт школи, відзначили якісні зміни харчування, раціональне використання простору їдальні в умовах пандемії, охайність та естетичність подачі страв.

Крім того, робоча група батьківського комітету поспілкувалася із директором школи Євгенією Кудрявець, обговорили нагальні проблеми організації освітнього процесу, виклики та знахідки цього непростого навчального року, намітили основні цілі розвитку освітнього закладу, домовилися про подальші зустрічі та співпрацю.