Новини

Всього переглядів: 3

21 лютого усіма народами Землі, згідно із рішенням ЮНЕСКО від 1999 року, відзначається День рідної мови. Рідне слово, яке всмоктується із молоком матері – важливий фактор в житті людини, що дозволяє кожному усвідомити свою приналежність до свого народу, головний чинник розвитку країни в сучасному світі!

Рідна мова – є одним з найголовніших культурних надбань, душею і гордістю кожного народу.

Міжнародний день рідної мови – особливо значуще свято для нашої держави. Впродовж не одного століття в історії українського народу рідне слово зазнавало утисків та переслідувань. Але, попри всілякі заборони, українське слово вистояло та відродилося!

Наше слово набирало силу на пергаментах Нестора-Літописця, набуваючи всесвітнього значення під пером Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Івана Франка, Лесі Українки та багатьох видатних українців. Минуло чимало часу перед тим, як рідна мова стала вільно використовуватися на нашій землі. Цим одним з найцінніших скарбів сьогодні може пишатися кожен громадянин нашої держави!

В рідному українському слові ми відчуваємо народну мудрість, високий дух пращурів та чарівливу красу української природи. Без мови не може існувати та відбутися жодна особистість чи держава!

Збережемо рідне слово! Нехай материнське слово стане для всіх нас невичерпним джерелом самовдосконалення та натхнення в ім`я відродження і розквіту рідного краю та України!

 

З повагою та найкращими побажаннями - міський голова Тетяна Єрмолаєва