Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 4
Академія Національної служби здоров'я України презентувала для лікарів та пацієнтів оновлений посібник Програми медичних гарантій 2024

Посібник оновлено відповідно до стратегічних завдань Програми медичних гарантій 2024.

Цього року основний фокус ПМГ спрямований на відновлення людського капіталу та подальший розвиток медичних послуг для українців та українок.

Щороку Програма медичних гарантій розширюється й удосконалюється відповідно до потреб та викликів. Для НСЗУ важливо, щоб кожен надавач медичних послуг дотримувався  правил роботи й умов договорів, а пацієнти знали свої права та могли безперешкодно отримували гарантовані їм медичні послуги. Тож  посібник ПМГ 2024 буде корисний як для медпрацівників, так і для пацієнтів.

На сторінках посібника оновлено інформацію про особливості Програми медичних гарантій, підходи щодо формування як діючих пакетів медичних послуг, так і нових у 2024 році, а також тарифи, методи оплати та багато іншої корисної інформації.

Посібник можна завантажити на платформі Академії НСЗУ за посиланням.

Також Академія НСЗУ зібрала всю актуальну інформацію для лікарів, управлінців та іншого медичного персоналу про ПМГ 2024,  оновлення та правила Програми медичних гарантій.

Інформація  доступна на сторінці за посиланням.

Ця сторінка буде постійно доповнюватися новими вебінарами, роз’ясненнями та іншими корисними матеріалами щодо ПМГ 2024.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України