Новини

Всього переглядів: 25

Сьогодні, 13 вересня, 34 послуги надали фахівці пересувного сервісного центру жителям Козятина. Попитом користувалася послуга щодо реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.

За робочий день двоє адміністраторів та експерт здійснили 24 операції щодо реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, шістьом водіям замінили посвідчення водія, четверо мешканців, користуючись нагодою, надали запит на отримання довідки щодо несудимості. Крім того, місцеві жителі отримали 53 консультації.

Переваги унікального пересувного сервісу надзвичайно позитивно оцінюють мешканці міста, адже городянам не доводиться їхати за 70-80 км до стаціонарного сервісного центру МВС Вінниці. Відтак, вони економлять час на дорогу і гроші на проїзд.

Зауважимо, що функціонування пересувного сервіс-центру на теренах Козятина стало можливим завдяки зусиллям міської влади, яка активно працювала в напрямку поліпшення організації надання відповідних послуг городянам.

Саме на запит Олександра Пузира до керівника мобільного сервісного центру МВС у Вінницькій області, на території місцевого ЦНАПу вже вдванадцяте (починаючи з квітня!) презентував свої функції пересувний сервіс-центр.

Відтоді, послугами центру на колесах скористалося 781 козятинчан,  які змогли отримати 362 послуги та 419 консультацій.

Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи та графік роботи МСЦ МВС на офіційному сайті міської ради та у засобах масової інформації.
 

 

 

34 послуги, 53 консультації:козятинчани вкотре скористалися послугами мобільного сервіс-центру МВС
34 послуги, 53 консультації:козятинчани вкотре скористалися послугами мобільного сервіс-центру МВС