КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
____23.06.2011 __ № __267__
Про оформлення гр. ХХХ права власності на кооперативну квартиру №106 по вул. Шевченка, 1
Розглянувши заяву гр. ХХХ про оформлення права власності на кооперативну квартиру № 106 по вул. Шевченка, 1, та надані документи: довідку ОСББ “ Молодіжний” від 24.03.2011 року №66 про сплату паю та право власності на квартиру, технічну документацію на квартиру; беручи до уваги той факт, що довідка про сплату паю не входить в перелік правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться реєстрація прав власності на об’єкти нерухомого майна, визначеного Тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, керуючись п. 6.1 “Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно”, затвердженого наказом Міністерства юстиції України № 7/5 від 07.02.2002р. та зареєстрованого Мінюстом 18 лютого 2002 року № 157/6445, виконком міської ради,
В И Р І Ш И В :
1. Оформити гр. ХХХ право власності на квартиру № 106 (сто шість), що в цілому складається із: коридору – 1, кладової – 2, кладової – 3, туалету – 4, ванни –5, кухні – 6, кімнати – 7, кімнати – 8, балкону, загальною площею: 50,3 кв.м., житловою площею: 27,8 кв.м. в будинку № 1 по вул. Шевченка в м. Козятині і видати свідоцтво.
2. Комунальному підприємству “ Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації “ провести реєстрацію даного свідоцтва.
Міський голова О. Гвелесіані