Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Звернення №Ш102/С

Міському голові
Єрмолаєвій Тетяні Миколаївні
Швед Олександр
Електронна адреса: 
Телефон: 
+380961190543
Звернення №Ш102/С

Доброго дня!

Мене звуть Олександр Швед, і я військовослужбовець Збройних Сил, який проходить службу в взводі розвідки в військовій частині А4940. Поруч зі мною у взводі розвідки служить ваш земляк Новіцький Віктор Вікторович.

Наразі наш підрозділ знаходиться на першій лінії оборони і стримує ворога на Запорізькому напрямку. Для виконання бойових завдань наш підрозділ потребує обладнання, яке буде допомагати в цьому. А зокрема:

- Дрони DJI Mavic 3 та акумулятори до них;

- Ударні FPV дрони;

- Станції супутникового звя’зку Starlink;

- РЕБ станції;

- Прилади тепловізійного і нічного бачення.

В зв’язку з недостатнім забезпеченням державою даним обладнанням ми займаємося цим власноруч. На даний момент залучаємо волонтерів і збираємо кошти «монобанки», одна з яких наразі активна.

Просимо вас про допомогу в забезпеченні підрозділу необхідними речами для ефективного виконання бойових завдань і відбитті ворожих атак. Нам потрібна як фінансова підтримка, так і допомога в постачанні необхідних речей. Якщо ви можете зкомунікувати з місцевими підприємцями і компаніями і попросити про допомогу – будемо раді з ними поспілкуватися.

Всю необхідну інформацію, як листи від командира військової частини, підтвердження місця перебування готові надати за вимогою. Також фото і відео звіти ми завжди надаємо для всіх, хто долучається до нашої перемоги.

Чекаю на вашу відповідь і буду радий поспілкуватися особисто.

З повагою,

Олександр Швед

За всіма питаннями звертайтеся за телефоном мого побратима Віктора Волошина +38066 569 9543

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України