Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 2

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Під час війни цей злочин не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про сексуальне насилля, винного можна буде притягнути до відповідальності.

Запити про допомогу надходять до благодійного фонду «Сильні», який надає безкоштовну:

  • Психологічну (фонд організовує як розмовну консультацію, так і терапевтичний курс);
  • Медичну (фонд організовує та оплачує медичні послуги);
  • Юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплатить їхню роботу).

Доброчинці оплачують медичні та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини.

Запити людей, які пережили сексуальне насильство, чи їхніх батьків є абсолютно конфедиційними. Звернутися за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням – https://www.sylni.org  Після звернення з людиною зв'яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати. Люди можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України