Виконавчий комітет

Апарат міської ради та її виконкому
Пузир Олександр Дмитрович

Міський голова:
приймальня - 2-01-05, 5-35-71, факс 2-01-68

Вечера Віталій Володимирович

Заступник міського голови - начальник управління соціальної політики:
тел: 2-04-79

Малащук Євген Миколайович

Заступник міського голови - начальник управління житлово - комунального господарства:
тел: 2-29-07

Марченко Костянтин Володимирович

Секретар ради:
тел: 2-21-52

Заїчко Сергій Олександрович

Керуючий справами виконкому - начальник організаційного відділу:
тел: 2-01-85

Пахольчук Володимир Олексійович

Начальник юридичного відділу:
тел: 2-48-16

Нудна Валентина Максимівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер:
тел: 2-24-00, ф.2-01-68

Домбровська Альона Миколаївна

Начальник відділу по роботі із персоналом, взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи:
тел: 2-01-85

Нечипоренко Віктор Іванович

Начальник загального відділу:
тел: 2-01-68, ф.2-01-68

Росінська Наталія Сергіївна

Начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю:
тел: 2-01-04

Павлов Олександр Миколайович

Начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста:
тел: 2-00-26

Касаткіна Олена Юріївна

Начальник управління освіти та спорту:
тел: 2-03-37, ф.2-03-37

Рибінська Світлана Францівна

Начальник відділу культури та туризму:
тел: 2-44-79, ф.2-44-79

Луцюк Павло Володимирович

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту:
тел: 2-39-60

Зарічна Лідія Михайлівна

Начальник Управління сімейної, дитячої та молодіжної політики:
тел:

Кудимець Людмила Василівна

Начальник відділу у справах сім'ї та роботі з молодіжними громадськими організаціями:

Шеремета Олена Сергіївна

Начальник служби у справах дітей:
тел: 2-39-60

Слободянюк Олена Олександрівна

Начальник відділу соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю:

Спеціаліст І-ї категорії міського архіву:
тел: 2-14-97

Вовкодав Іван Володимирович

Начальник відділу міського господарства:
тел: 2-29-07

Чернишов Сергій Васильович

Начальник відділу з питань НС та ЦЗН:
тел: 2-29-07

Софіюк Марина Вікторівна

Начальник відділу майнових ресурсів:
тел: 2-39-55

Момотюк Олег Євгенійович

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців:
тел: 2-10-11, ф.2-10-11

Холковський Павло Анатолійович

Начальник фінансового управління:
тел: 2-19-12

Голубовська Зоя Євгенівна

Начальник Управління економіки, регіонального розвитку та інвестицій:
тел: 2-10-90, ф.2-10-90

Мулик Людмила Євгеніївна

Начальник відділу ведення Реєстру територіальних громад:
тел: 2-01-80

Явна Сніжана Григорівна

Начальник відділу державної реєстрації:
тел: 2-44-60