Новини міста

Всього переглядів: 27

В Козятині запалили свічки пам'яті за жертвами Голодомору

Масштабно підтримали в Козятині і всеукраїнську акцію "Запали свічку": рівно о 16-тій годині у вікнах багатоповерхівок та приватних будинків загорілися свічки на знак пам'яті про своїх близьких, які загинули в роки голодоморів. Городяни пом'янули у молитві тих, хто завчасно покинув цей світ.

Всього переглядів: 22

Відповідно до розпорядження міського голови, 7 вересня у приміщенні адмінбудівлі, відбудеться засідання двадцять дев'ятої сесії Козятинської міської ради сьомого скликання.

На сесію запрошуються депутати міськради, члени виконавчого комітету, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, представники засобів масової інформації та громадськості.

Початок засідання – о 10.00 годині.

Всього переглядів: 93

Сьогодні славний 95-річний ювілей зустрічає легендарна козятинчанка

Олександра Олексіївна Грушко.

Всього переглядів: 2

З метою вивчення основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України та сприяння якісного їх розв’язання на місцях, а також моніторингу надання послуг органами влади, установами та організаціями у місті Козятині та районі робочою групою Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації було проведено засідання круглого столу з представниками влади, громадських організацій та власне переселенцями, які проживають у місті.