Новини міста

Всього переглядів: 54

Традиція, що зародилась у Вашингтоні тепер і у нас!

Усі були раді знайомству, адже тепер стало можливим згуртування заради спільної мети. Усі конфесії зібрались для того, щоб об'єднатись людськими думками.

Визначено майбутні напрями роботи: піклування про потреби найбільш незахищені категорії громади, виховання та освіта дітей, адже наші знання формують їх спосіб поведінки.

Більше 10 років були спроби спільних молитовних заходів, і тепер це стало можливим. 

Всього переглядів: 17

Велика увага приділяється питанню забезпечення населення громади чистою водою. Чекаємо відповіді від Укрзалізниці та підприємства водопостачання стосовно матеріального і фінансового стану, щоб спланувати подальшу стратегію забезпечення якісною питною водою жителів міста.

Документи:
Всього переглядів: 8

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології пориви вітру сягають 25-27 м/с, на дорогах ожеледиця – оголошено «помаранчевий» рівень небезпеки.

На вихідні буде «жовтий» рівень – також очікується сильний вітер. Жителів просять без нагальної потреби не виходити з дому, адже під час шквального вітру є загроза обриву ліній електропередач, гілок дерев тощо.

Водіям варто бути обережними на дорогах, не паркуватись біля дерев.

Всього переглядів: 24

Веселою та щирою була зустріч із Кордишівською гімназією. В рамках проєкту "Ноутбук кожному вчителю" Козятинська територіальна громада отримала 72 ноутбуки і гімназія Кордишівки отримала 8 ноутбуків для потреб закладу.

Всього було виділено майже півтора мільйона гривень державної субвенції і 144 288 гривень з міського бюджету. Проєкт став можливим завдяки співфінансуванню держави та громади.

Всього переглядів: 28

Щасливо та радісно завершили калейдоскоп новорічних свят 13 січня на центральній площі міста.

Фестиваль колядок та щедрівок "Щедрий вечір" пройшов на "Ура!". В цьому мали змогу переконатись усі охочі. Дві веселих куми вітали кожну родину зі Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою!

Під різдвяні пісні клубних закладів Козятинської територіальної громади, гурту дитячої музичної школи "Щедрик", ансамблю "Струни серця" та флеш-моб "Зорянки-АРТ" жителі громади співали, танцювали та яскраво проводили час.

Всього переглядів: 30

Весело пройшли святкування новорічних свят в ЦДЮТ. Наші юні вихованці змагалися в кмітливості, артистичності та дотепності. Танцювали та співали, розгадували загадки та вели справжні пошукові роботи по знаходженню призів, які щедро надала нам депутат обласної ради, козятинчанка - Ірина Колесник, якій ми щиро вдячні!

Свята закінчуються, але ми готові продовжувати творити і дарувати позитивні емоції! Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої дружньої та веселої центрівської родини! Тетяна Фабіцька

Всього переглядів: 66

Тривають позапланові перевірки дошкільних навчальних закладів, шкіл

На території громади Козятина 13-14 січня рятувальники перевірили шкільні та дошкільні заклади освіти, де провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з педагогами.

Рятувальники здійснили контроль за станом та утримання шляхів евакуації, наявність первинних засобів пожежогасіння та систем пожежної автоматики даних об'єктів.

Всього переглядів: 5

З метою вивчення основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України та сприяння якісного їх розв’язання на місцях, а також моніторингу надання послуг органами влади, установами та організаціями у місті Козятині та районі робочою групою Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації було проведено засідання круглого столу з представниками влади, громадських організацій та власне переселенцями, які проживають у місті.