Новини

Всього переглядів: 56

Дорогі, любі жінки!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним весняним святом краси і любові – 8 Березня!

Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя.Багато з вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. У щоденних клопотах дбаєте про своїх рідних, займаєтеся суспільно-корисною працею, трудитеся на виробництві, в освіті, культурі, медицині.

В нинішній непростій ситуації ви показуєте зразки виваженості, терпіння, відповідальності.

Найщиріші побажання мужності, стійкості, життєвих сил та енергії хотілось би висловити жінкам, які зараз проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції, матерям та дружинам наших захисників.

Говорити про жінок можна нескінченно. Але головна правда полягає в тому, що ми, чоловіки, шануємо і любимо вас. Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє.   

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя і любов та мир!

Зі святом вас, дорогі жінки! 

З сердечними побажаннями, міський голова Олександр Пузир