Новини

Всього переглядів: 26

В актовій залі райдержадміністрації відбулися міськрайонні урочисті проводи молодих козятинчан до лав  Української армії.

Привітати 40 новобранців, з яких 18 козятинчан, прийшли керуючий справами міської ради Сергій Заїчко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, друзі, рідні.

З вітальним словом до призовників звернулася Лариса Голощук, вона по-материнськи побажала хлопцям міцного здоров’я, легкої служби та хороших товаришів поруч.

До побажань долучився керуючий справами виконкому міської ради Сергій Заїчко, побажавши майбутнім захисникам незламної волі, з честю виконати свій громадянський обов’язок, не порушувати законів та статуту. А також наголосив, шанувати своїх батьків, постійно бути з ними на зв’язку, адже саме вони найрідніші люди, які найбільше турбуються про своїх дітей.

По-військовому привітав призовників заступник військового комісара, старший лейтенант  Козятинського комісаріату Олександр Теплюк. У своєму вітальному слові він побажав юнакам доброї служби, відмінних показників та повернення на рідну землю у такому ж складі.

В свою чергу, протоієрей, настоятель храму святого пророка Іллі Роман Масира благословив призовників на проходження строкової служби. Після спільної молитви, священик звернувся до майбутніх воїнів з пастирським словом настанови. Побажав, щоби молитва супроводжувала захисників Батьківщини кожного дня, допомагала долати труднощі служби. У благословення на подальшу службу всі отримали ікони та були окроплені святою водою.