Всього переглядів: 17

 «Життя - квітка, кохання - мед з нього». Віктор Гюго

Про те, який мед найкращий, та що потрібно знати пасічнику-початківцію, напередодні Дня пасічника розповів бджоляр Володимир Йосипович Галицький.

Всього переглядів: 8

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб України підготувало загальнонаціональну кампанію “Посада: простий українець!”.

Всього переглядів: 7

Упродовж наступних тижнів будемо розказувати, як підготуватись до 1 вересня учням, батькам і освітянам, щоби наступний навчальний рік був виключно здоровим і корисним. Сьогодні нагадуємо основні пункти, які обов’язково треба врахувати ще до початку навчального року. Як підготуватись до школи: шпаргалка для батьків

ВИБЕРІТЬ ЛІКАРЯ ДЛЯ ДИТИНИ І ПРОЙДІТЬ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД

Всього переглядів: 12

 Традиційно з 21 по 26 серпня 2018 року відбудеться "Сорочинський ярмарок" в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя. Офіційне відкриття 21 серпня об 11:00 годині.

Ярмарок ювілейний. Адже цього року виповнюється 20 років Проекту відродження Сорочинського ярмарку. Керівник проекту – кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева. А також, це двадцятий ярмарок, який організовує і проводить ТОВ "Сорочинський ярмарок".

Всього переглядів: 7

Повідомляємо про те, що у відповідності до  статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» 08 квітня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 р. № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам»,  зареєстрований в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512.

Всього переглядів: 18

З метою організації та проведення заходів з нагоди Дня незалежності України, 24 серпня 2018 р. з 9.00 год. до 20.00 год., рух автотранспорту через центральну площу буде перекрито.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Оргкомітет міської ради  

Всього переглядів: 74

Дане питання, впевнено можна сказати, постало перед кожним жителем міста, котрий ознайомився з висновками лабораторних досліджень проб питної води з пунктів реалізації на розлив в Козятині, які були проведені з метою встановлення відповідності вимогам ДСанПіН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам.

Всього переглядів: 60

15 серпня 2018 року о 13 год. 54 хв. на пункт зв’язку 11-ДПРЧ м. Козятина від сільської голови с. Пиковець - надійшло повідомлення про те що, за межами с. Пустоха в лісополосі знайдено під зваленим деревом тіло громадянина,1947 року народження, жителя села Пустоха Козятинського району.

На місце події було направлено черговий караул в складі одного відділення 11-ДПРЧ м. Козятина

Всього переглядів: 7

Мобільний сервісний центр: за один виїзд надано 28 послуг та 41 консультацію

 

Сьогодні, 15 серпня, фахівці центру на колесах надали 28 послуг. За робочий день двоє адміністраторів та експерт здійснили 16 операцій щодо реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, шістьом водіям замінили посвідчення водія та ще п’ять мешканців, користуючись нагодою, надали запити на отримання довідки щодо несудимості.

Крім того, місцеві жителі отримали 41 консультацію.

Всього переглядів: 7

Українська медична сфера вже давно потребує нових підходів та методів роботи. Занадто часто жителі були незадоволені рівнем обслуговування в медичних закладах, ставленням лікарів до пацієнтів.

Сторінки