Новини

Всього переглядів: 8

Шановні краяни! Як казав відомий український письменник Панас Мирний, «найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова. Та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, i своï сподiванки, розум, досвiд, почування».

Українська мова, без перебільшення, є душею нації, її генетичним кодом. Вона увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу, має своїх геніїв та визнана однією із найкрасивіших та наймелодійніших мов світу.

Тому щиро вітаю вас – дорогі козятинчани – з Днем української писемності та мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, в день Преподобного Нестора Літописця.

У наш час загальнонаціональна мова, культура і писемність відіграють виключно важливу роль консолідуючої, об’єднуючої сили для суспільства. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

Тож не забуваймо, що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбуття.

В цей день бажаю всім нам добра, творчих успіхів, наснаги і натхнення в ім'я розбудови національної освіти, зміцнення нашої держави – України! Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. І нехай вічно звучить солов’їна українська мова!

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою, міський голова Олександр Пузир