Новини

Всього переглядів: 5

21 квітня 2019 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитиметься повторне голосування на чергових виборах Президента України (другий тур виборів).

З собою треба мати:

 • паспорт
 • тимчасове посвідчення громадянина України
 • військовий квиток.

За допомогою веб-ресурсу «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua), перевірте чи є Ви в цьому Реєстрі і, отже, чи будете ви у списку виборців на виборчій дільниці удень виборів, а також дізнайтеся адресу та місцезнаходження цієї дільниці.

Якщо ж виборець (зокрема, внутрішньо переміщена особа, член виборчої комісії, спостерігач, поліцейський) хоче проголосувати не за місцем свого постійного проживання (реєстрації житла), а за місцем фактичного перебування у день виборів (у зв'язку з роботою, навчанням, фактичним проживанням за іншою адресою тощо), то він може це зробити звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців (за місцем проживання чи перебування) із заявою про тимчасову зміну місця голосування та підтверджуючими документами

 • довідка з роботи,
 • навчального закладу,
 • наказ про відрядження,
 • свідоцтво на право власності на житло,
 • договір його оренди або користування ним,
 • запрошення,
 • квиток
 • тощо.

Переселенці з Криму та Донбасу подають лише заяву та пред'являють паспорт з відповідною реєстрацією. Таку заяву необхідно своєчасно подати до вказаного органу до 15.04.2019 включно.

Обов’язково мають перевірити свою виборчу адресу в Державному реєстрі виборців особи, які: 
    - не знайшли себе або виявили неточності персональних даних в списках виборців під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року;
    - змінювали прізвище та/або інші персональні дані; 
    - змінювали місце реєстрації; 
    - ставали або знімались з консульського обліку у відомчих установах МЗС; 
    - прибули до району з установ відбування покарань. 

Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування. У разі, якщо виборець несподівано захворів, або за віком, у зв'язку з інвалідністю чи за станом здоров'я не здатний пересуватися самостійно, то він може до 20.00 год. 19.04.2019 звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування з доданою до цієї заяви довідкою про стан здоров'я, виданою медичною установою (лікарнею, амбулаторією, поліклінікою тощо). ДВК після перевірки відомостей заяви та довідки може включити виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

 Завчасно перевірте себе у списках виборців, щоб реалізувати своє право голосу!

 Відділ ведення Державного реєстру виборців: вул.Героїв Майдану, 24, м.Козятин, тел.(04342) 2-10-11.