Новини

Всього переглядів: 16

- Вже п'ять років Центр надання адміністративних послуг у м.Козятині працює для городян та жителів Козятинського району. Це шлях покращення рівня якості обслуговування відвідувачів, удосконалення матеріально-технічної бази, підвищення кваліфікації працівників ЦНАП. Для послуг громадян комфортні, просторі, сучасно оформлені приміщення, комп’ютерне, технічне і програмне оснащення, доступ до різних баз даних, - повідомила начальник Управління «ЦНАП у м.Козятині» Оксана  Бортняк під час робочої наради. - На сьогоднішній день ЦНАП у м.Козятині надає 320 адміністративних послуг.

За І квартал 2019 року через Центр надано 10 992  адміністративних послуг, а також 21 000 консультацій, які  надаються не лише при особистому звернені громадян, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку.

За надання адміністративних послуг до місцевого бюджету територіальної громади за І квартал 2019 року зараховано близько 210 тис. грн.

Керівництво міської ради докладає максимум зусиль і фінансового сприяння для поліпшення умов праці та прийому громадян у Центрі надання адміністративних послуг.