Новини

Всього переглядів: 33

Наша країна перебуває у величезній небезпеці. У затуманеному мозку «російського брата» виникла думка, що української мови бути не повинно, її треба розчинити, знищити. Що український народ не має право на життя в своїй державі, що української історії не було ніколи, і взагалі, така держава, як Україна не має права на існування. Але тут він не вгадав. Багатотисячні загони золотих синів неньки – України встали на її захист. Боронити країну – це їх священний обов’язок. Щоб зберегти  для нас, цивільних жителів, мирне і спокійне життя, щоб ми мали змогу мріяти про щасливе майбутнє, реалізовувати всі свої плани, закохуватися, народжувати дітей, будувати міста, розвивати країну, - ці мужні воїни стоять на передовій. І величезною підтримкою для бійців є допомога мирних жителів, яку доставляють  на передову волонтери.

Днями відбулася поїздка в зону АТО, яка була організована  волонтерами  Володимиром Буцієм,  Іваном Демчуком, Йосипом Йосипчуком.

Щира подяка всім, хто долучився до цієї благородної справи:

Ельвірі Вариводі, нашої співвітчизниці, яка проживає в США, Світлані Байраковській та Сергію Скалецькому, ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат», ПрАТ «Козятинхліб», локомотивному депо ст. Козятин, приватним підприємцям А.Петренку, Т.Радіній, О.Данилюку, О.Шубовичу, І.Корнійчуку, В.Гаврилюку, С.Шнайдруку, І.Жорноклею, головам агропромислових підприємств: М.Стратійчуку, В. Гриневичу, В.Шубовичу, М.Харенку, В.Савчуку, А.Безбаху, голові с. Сухостав Михайлу Олійнику.

Інна Наумова організувала активну підтримку акції вихованцями навчальних закладів міста: СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г.Шевченка, ЗШ І-ІІІ ст. № 2, ліцею - школи, ДНЗ № 3. Діти передали воїнам листи і малюнки, солодощі, чай, каву, цукерки. Всього було зібрано до 90 кг смаколиків для бійців.

Перше враження за відчуттям найсильніше. Серце стискав біль від вигляду розтрощених будинків, зруйнованих мостів, незібраного врожаю на замінованих  полях. А ще лякала тиша - обманна і підступна. Та тривога і страх зникали, коли бачили, як достойно поводять себе чоловіки: волонтери і військові. Спокійні, виважені, зі зброєю в руках і надзвичайно доброзичливі. Ні грама агресії, негатива і незадоволення не помітно в цих очах. Ніхто не скаржився на край важкі умови, холод і відсутність комфорту, на дії керівництва чи влади. Вони розуміють, що їх завдання – захистити Україну в цей нелегкий час,  всі вони знають, за чим сюди приїхали.

Дуже приємною  і радісною виявилася зустріч зі Глібом Кравчуком, який навчався в СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г.Шевченка. Тепер Гліб  несе військову службу в складі Національної гвардії України. Ось так буває в житті: колись навчалася ця дитину складати рівняння окисно – відновних реакцій, а сьогодні він захищає нас від ворога.

Так, зараз ми є свідками дуже складного періоду в історії нашої держави. Переоцінка цінностей, думаємо, у кожного відбувається. І будемо пам’ятати, святкуючи День народження, дивлячись улюблену телевізійну програму, ведучи дитину в садочок, поспішаючи на побачення, що саме в цей час наш український  воїн в мокрому і сирому бліндажі, без гарячого чаю, не спавши кілька діб, оберігає нас від того, щоб ворог не прийшов на нашу рідну землю.

Одна людина може зробити багато гарних справ, але коли всі об’єднуються і разом примножують ці гарні справи у тисячі разів – це могутня сила.

Дорогі козятинчани! Давайте ж спільно допомагати нашим воїнам, нашим захисникам. Акція «Допомагаючи – перемагаємо» продовжується. Захистимо Україну разом! 

Дякуємо нашим мужнім захисникам! Волонтерам, які надають нашим бійцям таку  потужну підтримку!

Слава Україні!

Слава нації!

За додатковою інформацією звертатися за тел. 2-40-70 (Сектор по роботі та соціальній підтримці воїнів АТО та членів їх сімей Козятинської міської ради).

З Козятина благодійники відправили на схід країни майже 90 кг вантажу
З Козятина благодійники відправили на схід країни майже 90 кг вантажу
З Козятина благодійники відправили на схід країни майже 90 кг вантажу
З Козятина благодійники відправили на схід країни майже 90 кг вантажу
З Козятина благодійники відправили на схід країни майже 90 кг вантажу
З Козятина благодійники відправили на схід країни майже 90 кг вантажу