Новини

Всього переглядів: 3

Пояснюючи дитині, що таке COVID-19, важливо дотримуватися балансу: не налякати, але й не применшувати загрозу, тому що всім слід дотримуватися певних правил, аби не захворіти.

Для початку з’ясуйте, що дитині відомо про епідемію. Дайте зрозуміти, що дитина може ділитися з вами своїми страхами. Говоріть лише правду, але використовуйте мову, відповідну віку дитини. Якщо не маєте відповіді на якесь запитання, пробуйте разом її пошукати, наприклад, на сайті ВООЗ. Поясніть, що не вся інформація в інтернеті є правдивою і краще довіряти експертним організаціям.

Навчіть дитину захищати себе: заохочуйте регулярно мити руки, покажіть, як прикривати обличчя згином ліктя під час кашлю та чхання, поясніть, що є місця, де треба носити маску (магазини, громадський транспорт), і носити її слід правильно – на роті та носі, також скажіть, що не варто підходити близько до інших людей.

Поясніть дитині, що їй доведеться побути вдома або в лікарні, якщо вона почувається погано, бо так безпечніше для неї та її друзів.