Новини

Всього переглядів: 6

Здорове харчування - один з головних аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Не дарма говорять: «Ми є те, що ми їмо». Тому до продуктів харчування і взагалі всього, що ми їмо потрібно ставитися з усією відповідальністю.

Сьогодні відзначаємо Всесвітній день здорового харчування, метою якого полягає залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 відсотків усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40 відсотків з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини.

Оптимальне здорове харчування може сприяти не тільки поліпшенню вашого самопочуття, бадьорості, енергійності та активності, але також дозволить знизити ризики розвитку серйозних серцево-судинних захворювань, онкологічних, шлунково-кишкових та інших захворювань, значно погіршуючих якість вашого життя.

Харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової їжі, відмовляйтеся від сурогатного швидкого харчування і ви істотно зміните своє життя на краще!