Новини

Всього переглядів: 71

"Найголовніше - любити життя та людей. Тоді любов поверниться до вас сторицею", - з таким девізом йде по життю голова квартального комітету №6 Людмила Михайлівна Майструк.

Ця приємна та доброзичлива жінка відстоює інтереси жителів свого кварталу, розташованого в районі залізничного вокзалу та вул. 8-ої Гвардійської. За час виконання громадської роботи Людмила Михайлівна встигла здобути авторитет як у представників міської влади, яких вона на своєму віку побачила чимало, так і у людей, які вже не раз обирають її головою квартального комітету. Про роботу на кварталі вона говорить: "Це моє життя, і я його люблю"!

Міський голова вітаючи ювілярку зазначив, що така людина заслуговує на низький уклін з боку громади та влади міста. Побажав їй і надалі лишатися такою ж енергійною та небайдужою до проблем жителів свого кварталу, акцентувавши на те, що козятинці повинні пишатися такими людьми.

Олександр Дмитрович та керуючий справами виконкому Сергій Заїчко побажали міцного здоров’я, довголіття, життєвих сил, радості, бадьорого духу, любові й поваги від рідних та близьких і вручили ювілярці квіти, вітальну адресу та грошову винагороду.

Вітання з днем народження приймала голова квартального комітету Людмила Михайлівна Майструк
Вітання з днем народження приймала голова квартального комітету Людмила Михайлівна Майструк