Новини

Всього переглядів: 17

Відтепер в Україні перше посвідчення водія видаватимуть на два роки. Протягом цього часу водіям-початківцям заборонено перевищувати швидкість 70 км/год. Про це інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.
Згідно з новими правилами, водій матиме право обміняти посвідчення на постійне, якщо протягом двох років з моменту його отримання він не матиме трьох чи більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
Якщо таких порушень було не більше двох — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія.
У разі, якщо такі порушення були — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія, після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.
Водночас у МВС підкреслюють, що особам, які отримали посвідчення вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, посвідчення не повернуть.
«Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки», — сказано у повідомленні.