Новини

Всього переглядів: 48

28 листопада в приміщенні управління соціальної політики Козятинської міської ради відбулось чергове засідання міської робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням заступника міського голови - начальника управління соціальної політики Козятинської міської ради Вечери В.В.

На засіданні було заслухано 5 представників підприємств, установ та закладів міста, на яких, за даними Пенсійного фонду, є випадки нарахування працівникам заробітної плати нижче законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати в умовах відпрацьованого повного місяця, в наявності значна кількість працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу.

Обговорено проблемні питання щодо форми надання звітності до Пенсійного фонду, необхідності вироблення стратегії із стимулювання легалізації працівників на підприємствах.

Доповідачів зобов’язано надати до міської робочої групи матеріали, що підтверджують реальний стан справ на підприємствах та установах.