Новини

Всього переглядів: 31

Пройшов волейбольний турнір спортсменів-залізничників, який організував територіальний профспілковий комітет Козятинської дирекції Південно-Західної залізниці.

У цих змаганнях брали участь: команди локомотивного і вагонного депо, дистанція сигналізації та зв'язку, енергоучасток і дистанція колії. Багато волейболістів входять до складу збірних команд, виступаючи в багатьох змаганнях.

Цього разу чемпіонат Козятинської дирекції був присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Дню пам'яті та примирення.

Під час урочистого відкриття всіх спортсменів-залізничників вітав заступник голови територіального профспілкового комітету Дмитро Живчик.

Спочатку, за олімпійською системою, зустрілися команди зв'язківців і колійників. Це була найбільш напружена зустріч. Першу партію виграли колійники 25:19, другу, з рахунком 25:16 - виграли зв'язківці. На тайбрейку вдача усміхнулася знову зв'язківцям – 15:12, забезпечивши собі місце в трійці найсильніших.

У другій попередній зустрічі по олімпійці, між командами енергодільниці і локомотивного депо, інтриги не вийшло. У ній легку перемогу здобули локомотивники по партіях (25:9; 25:10), потрапивши до трійки найсильніших. Команда вагонного депо в попередніх іграх участі не брала, на правах торішнього чемпіона.

У фінальному етапі, в першій зустрічі, волейболісти вагонного депо зустрілися з неодноразовим чемпіоном Козятинської дирекції - командою локомотивного депо.

Гострої і напруженої боротьби, яку очікували всі глядачі, між цими командами не вийшло. Другий рік поспіль вагонники беруть верх над титулованою командою (25:21; 25:22).

У другій зустрічі волейболісти вагонного депо, не напружуючись, переграли зв'язківців по партіях (25:12; 25:15) і другий рік поспіль стали чемпіонами Козятинської дирекції.

У заключній зустрічі цього турніру волейболісти локомотивного депо впевнено перемагають зв'язківців (25:13; 25:16) і займають друге місце.

Замкнули трійку найсильніших команда зв'язківців, для якої це великий успіх в таких змаганнях. Що примітно, що в цьому турнірі брали участь всі місцеві волейболісти, які гідно представляють Козятин в обласних і всеукраїнських змаганнях.

Кращим гравцем третій рік поспіль визначається волейболіст локомотивного депо Юрій Туруля. Нагороджував усіх призерів Дмитро Живчик. Тепер, на черзі, наступний олімпійський вид спорту - настільний теніс.