Новини

Всього переглядів: 71

Земля Талимонівського Яру стала останнім прихистком, за попередніми даними 9 тисячі людей - полонених бійців Червоної Армії, Військово-Морського флоту, підпільників та мирного населення, закатованих під час німецько-фашистської окупації Козятинщини в 1942 році. Причиною розстрілів останніх ставала навіть приналежність до певної національності.

Щоб ніхто і ніколи не міг забути про цю страшну трагедію, біля пам’ятника жертвам фашистських розстрілів через 76-ть років пом’янути безневинно загиблих зібрались представники міської влади, ветеранських організацій, депутатського корпусу та учасники антитерористичної операції.

- Історія поступово відкриває нам свої сторінки, а завдання нинішніх поколінь - врахувати всі уроки тих сумних подій, аби  такого більше не повторилося, - з сумом зазначив заступник міського голови Віталій Вечера.

В атмосфері спогадів та скорботи присутні, а це керівництво міської ради, представники ветеранської організації, хвилиною мовчання пом’янули усіх полеглих під час протистоянь німецькій окупації та поклали вінки, квіти до підніжжя меморіального комплексу загиблих та безневинно закатованих.