Новини

Всього переглядів: 134

Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації із захворюваності на COVID-19 на території області та міста Козятина та на виконання рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 22.06.2020 №44) комісія вирішила:

  1. Керівникам закладів, установ, організацій, підприємств всіх форм власності, в межах компетенції, забезпечити безумовне виконання протиепідемічних заходів та карантинних вимог відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», зокрема:
  • в лікувально-профілактичних закладах, місцях ізоляції та обсервації;
  • в закладах освіти в т.ч. при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, в дошкільних навчальних закладах;
  • в установах і закладах соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю;
  • при проведенні культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів;
  • при здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень.

2. Заборонити здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

3. Встановити, що перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту пасажирами під час перевезення.

4. Суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у наступних видах економічної діяльності, зокрема: оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів; поштова та кур’єрська діяльність; тимчасове розміщування та організація харчування; страхова діяльність встановити початок їх роботи з 10:00 години.

5.  Заборонити відвідування закладів освіти її здобувачами більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК».

6. Заборонити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі приміщення або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.