Новини

Всього переглядів: 51

Днями  у приміщенні навчального закладу «Комплексна дитячо - юнацька спортивна школа» розпочато опалення універсальним побутовим котлом з автоматичною подачею палива EKY/S-80.

Тепер більше 400 вихованців школи матимуть можливість тренуватися в добре опалюваному залі та переодягатись у теплих роздягальнях.

Опалювальний котел Termodinamik з автомачиною подачею палива, забезпечуватиме дітей як теплом, так і гарячою водою.

 Ця модель котла передбачає роботу на таких видах палива як: вугілля, пелети з деревини та агровідходів, луски насіння соняшника, лушпиння горіхів та ін.

 Зараз котел працює на пелетах з відходів сільськогосподарської продукції, які виготовляються у нашому місті – розповіла нам про особливості опалювального приладу постачальник тепла ФОП Олена Ткачук. Економічність даного обладнання полягає в тому, що ми не використовуємо газ чи електроенергію для обігріву приміщення.

Функція автоматичної подачі палива  забезпечує високу ефективність і простоту експлуатації.

Електронний пульт управління, який являється надсучасним комп’ютером, дозволяє здійснювати контроль системи на всіх етапах горіння.

До того ж, якщо порівняти теперішні витрати на опалення, з середнім тарифом по області, то місто економить на опаленні спортивної школи в середньому 15%.

Зазначимо, що в травні нинішнього року відбулося офіційне відкриття ДЮСШ після ремонтних робіт за участі голови Вінницької ОДА Валерія Коровія. Енергозберігаючі вікна в будівлі, капітальний ремонт даху та системи опалення – і це далеко не повний перелік покращень. Проведено ремонт гімнастичної зали зі встановленням тепловентиляторів та обладнання необхідним спортивним інвентарем для занять художньою гімнастикою, відремонтовані душові кабіни та туалетні кімнати, а також відремонтовано центральний вхід. Зазнали реставрації стіни та підлога, повністю оновлені фойє та роздягальні. Зовні школа також почала змінювати свій вигляд на краще, встановлений вхідний тамбур, відремонтовано відкоси на вікнах, освітня установа отримала нову сучасну вивіску з назвою.

В 2016 році міська влада взяла на себе зобов’язання провести капітальний ремонт будівлі КДЮСШ, який вартував її скарбниці 1,5 млн. грн і на «відмінно» справилася з поставленим завданням.

Довідково. На 2017-18 н.р.в Козятинській ДЮСШ затверджена спеціалізація з наступних видів спорту: бадмінтон, баскетбол, волейбол, гімнастика художня, кіокушинкай карате, легка атлетика, плавання, стрільба кульова,  футбол.

В 2017 році відновили роботу відділення легкої атлетики. Навчальні групи укомплектовані відповідно до навчальних програм з видів спорту та положення про ДЮСШ.

На даний час на дев’яти відділеннях з видів спорту займається більше 400 учнів, в 32 групах. Навчально-тренувальний процес проводить 17 тренерів, з яких 7 штатні та 10 сумісників, 14 мають вищу освіту за напрямком «Фізична культура та спорт».

 

 

Універсальний котел запрацював в дитячій юнацько-спортивній школі
Універсальний котел запрацював в дитячій юнацько-спортивній школі
Універсальний котел запрацював в дитячій юнацько-спортивній школі
Універсальний котел запрацював в дитячій юнацько-спортивній школі