Новини

Всього переглядів: 17

Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного міста. Що таке місто Козятин? Це тисячі квартир та приватних будинків. Одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи комунальних служб, міської ради… Адже чистота міста – справа спільна для всіх і кожного. 

Адміністрація КП «Чисте місто» інформує про те, що згідно з чинним законодавством України а саме відповідно  до ч.2 ст.35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. Згідно рішень виконавчого комітету Козятинської міської ради №229 від 13.07.217р. «Про право вивезення твердих побутових відходів на території міста Козятина (крім приватного сектору)» та №230 від 13.07.2017р. «Про право вивезення  твердих побутових відходів від мешканців приватного сектору м. Козятин» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території м. Козятина визнано комунальне підприємство «Чисте місто» Козятинської міської ради.

Згідно з п.1 ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укласти договір на надання житло-комунальних послуг. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги. Згідно Правил благоустрою території міста Козятин, затвердженого рішенням сесії Козятинської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання територій м. Козятина» від 15.08.2003р. №150/03-МР (зі змінами та доповненнями від 10.02.2012р. №393-VІ), до порушень цих Правил відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, мешканців, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивезення побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Відповідно до Правил благоустрою, при виявлені фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до1360грн.). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушення Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території міста Козятин і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до громадян міста Козятин звернутись в Центр надання адміністративних послуг міської ради, що знаходиться за адресою: м. Козятин, вул. Незалежності, 57 для оформлення договору на вивезення твердих побутових відходів.

  При собі мати наступні документи:

- документ, що посвідчує право власності на житло;

- документ, що посвідчує особу заявника. У разі подання заяви уповноваженою особою, крім документу, що посвідчує її особу, пред’являє документ, що підтверджує її повноваження;

- довідка про склад сім’ї  та домова книга.

Для осіб, що користуються пільгами - оригінал та копія документу, яким підтверджується надання пільг.

 Юридичним особам та підприємцям звертатись в КП «Чисте місто», що знаходиться по вул. Грушевського, 23 для укладення договору на вивезення побутових відходів.

Отримати додаткову чи роз’яснювальну інформацію можна за телефоном 093-22-66-531, 097-444-97-80

З повагою,

Адміністрація КП «Чисте місто»