Новини

Всього переглядів: 27

Оздоровлення дітей пільгових категорій є одним з пріоритетних напрямків по реалізації міської програми “Підтримка сім’ї, дітей та молоді міста Козятина до 2020 року”.

Велика увага приділяється владою на організацію якісного відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій. Так в липні група дітей у складі 35 чоловік відпочили в дитячому оздоровчому таборі «Світанок», що знаходиться в мальовничому м. Трускавці Львівської області. Під час відпочинкової зміни діти побували на екскурсіях Скелі Довбуша, Садиба – музей І.Франка, екскурсія по місту Трускавець та відвідали басейн. Але перевага табору надана ще й тому, що тричі на день діти пили лікувальну воду «Нафтуся». Змістовний відпочинок залишив незабутні спогади для юних козятинців.

Завдяки турботі міського голови та депутатського корпусу, які додатково виділили кошти на оздоровлення з міського бюджету, що дало змогу направити в серпні ще 65 дітей пільгових категорій до дитячого оздоровчого табору санаторного типу «Світанок» у місто Трускавець.

Також оздоровлення дітей відбувалося в дитячому таборі «Пролісок» села Йосипівка Козятинського району.

Шість дітей пільгових категорій м. Козятина мали можливість оздоровитися за рахунок обласного бюджету в дитячому таборі «Подільський Артек», який розташований на березі Ладижинського водосховища. Також, четверо дітей мали змогу відпочити на Чорноморському узбережжі в дитячому таборі «Аіст» Одеської області. Діти залишились задоволені піщаним пляжем, теплим морем та чистим повітрям.

З боку влади докладається максимум зусиль, аби оздоровчий сезон пройшов на належному рівні, а відпочинок та оздоровлення дітей було якісним.

Управління сімейної, дитячої та молодіжної політики.