Новини

Всього переглядів: 22

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації та наметів передвиборної агітації на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року  на території м.Козятин.

1. Відвести місця для розміщення матеріалів перевиборної агітації на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року  на території м.Козятин згідно додатку 1.

2. Відвести місця для розміщення агітаційних палаток на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року  на території м.Козятин згідно додатку 2.

3. Заборонити розміщення агітаційних листівок на освітлювальних опорах, парканах, стінах будинків та споруд, дверях під’їздів, деревах тощо.

4. Директору міського КП „Відродження” Шевчуку О.П. привести місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на території міста в належний вигляд.

5. Відділу у справах преси та інформації міської ради  (Росінська Н.С.)  оприлюднити  рішення виконкому в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти Козятинського міського голови Пузира О.Д., - йдеться в повідомленні.

 

Документи: